Biz Kimiz?

Hakkımızda

Türkiye’nin taş kırma, eleme, yıkama tesisleri konusunda önde gelen kuruluşlarından biri olan AS-TECH GLOBAL MAKİNA Ankara ’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Sektöründe kısa sürede adını duyuran AS-TECH GLOBAL MAKİNA Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başarmıştır. Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden firmamız kendi alanında yurt içinde ve yurt dışında çalışmakta olan tüm taş ocaklarının her türlü kırıcı, elek ve yıkama tesisleri konusunda ihtiyaçlara cevap verir duruma gelmiştir.

Firmamız maden ocaklarının ihtiyacı olan her türlü makinayı üretebilecek kapasiteye haizdir. Güncel makine üretiminin yanı sıra, her zaman yeniliğe ve araştırmaya açık olan firmamız müşterilerin sorunları ve talepleri doğrultusunda sürekli yeni makine çalışması ve mevcut makine geliştirilmesi
konusunda çalışmaktadır. ARGE konu başlıklarımız kısaca makine bakım kolaylığı, düşük işletme maliyeti yüksek performans ve düşük üretim maliyeti olarak düşünülebilir. AS-TECH GLOBAL MAKİNA her geçen gün artan ihracatı ile 20 ülkeye ulaşmıştır. Artık bir dünya markası olma yolunda hızını artırmış ve yoluna süratle devam etmektedir.

AS-TECH GLOBAL MAKİNA olarak bundan sonraki hedefimiz; kaliteden ödün vermeksizin faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları
arasında yer almak, teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanları kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Değerlerimiz

icon
Dürüstlük

icon
Sosyal Sorumluluk

icon
Saygı

icon
Ekip Çalışması

icon
Güven

icon
Kalite

icon
Şeffaflık

icon
Sürekli Gelişim

Dünya Çapında Olumlu Etki Yaratıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentileri aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Kalite Politikamız Yazısı Gelecek

Bizim ile iletişime geçin.